gregorian bivolaru

Tajná tantrická cesta lásky

ke štěstí a naplnění v partnerském vztahu

Mimořádná kniha představující pohled soudobého tantrického mistra na lásku, intimitu a vztahy. Založená na desetiletích zkušeností z výuky a praxe, vyčnívá Tantrická cesta lásky z kontextu moderní literatury o tantře moudrostí, zdravým rozumem a srdečností. Přináší scházející přísady šťastného, naplňujícího a trvale se rozvíjejícího milostného vztahu.

{

V celé klasické tantrické a duchovní literatuře nenajdeme druhou srovnatelnou knihu o milostných vztazích, která by byla tak jasná a praktická. Tam, kde Káma Sútra končí, tato kniha sotva začala

– Swami mahalayananda

publikováno v jazycích

publikovaných knih od autora

teoretických lekcí k týdenním kurzům jógy

podívejte se na

Video z křestu knihy

Slavili jsme vydání naší první knihy na Tantra festivalu 2019

světoznámý autor

Gregorian Bivolaru

Gregorian Bivolaru (Grieg) je známý učitel jógy a tantry, zakladatel úspěšné duchovní školy s více než 30 000 studentů po celém světě. Pro svou účinnost je Griegův systém jógy a tantry vyučován ve více než 20 zemích v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii, Africe a také Austrálii. V současnosti je Gregorian Bivolaru duchovním mentorem Mezinárodní federace jógy a meditace, ÁTMAN. Pod Griegovým vedením, založeným na starobylém učení jógy a jeho vlastní zkušenosti, bylo vyškoleno mnoho učitelů jógy a tantry. Gregorian Bivolaru je autorem více než 40 knih, mnoho dalších přeložil a napsal více než 200 článků o duchovnosti, lásce, józe, tantře, sexuální kontinenci a meditaci.

kontaktujte nás

office@luxdivina.cz

0
Váš košík
  • No products in the cart.