fbpx

Jak se rozejít se svým telefonem

(Hodnocení: 2)

300 

Kniha je plná vyzkoušených strategií a praktických tipů, Jak se rozejít se svým telefonem je zásadním, život transformujícím průvodcem pro každého, kdo vlastní smartphone.

Je váš telefon první věc, po které ráno saháte a zároveň poslední, čeho jste se dotkl před spaním? Berete ho často do ruky, abyste „ jen něco zkontrolovali“, a pak se po 45 mintách divíte, kam se ten čas poděl? Říkáte si, že chcete na mobilu trávit méně času – ale vůbec nevíte, jak to udělat, aniž byste se ho vzdali úplně? Pokud je tomu tak, tato kniha je vaše řešení.

Laureátka novinářského ocenění Catherine Price uvádí praktický plán, jak se rozejít a pak znovu sejít - se svým telefonem. Co je cílem? - dlouhodobý vztah, ve kterém se cítíme dobře.
Zjistíte, jakým způsobem jsou telefony a aplikace vyvářeny tak, aby byly návykové, jak čas na nich strávený narušuje naši schopnost se soustředit, promýšlet věci do hloubky, vytvářet nové vzpomínky.
Poté si přizpůsobíte nastavení telefonu, aplikací, prostředí a změníte duševní postoj, aby vám umožnilo získat zpět kontrolu nad svým životem.

 „ Tato kniha změnila můj život natolik, že si myslím, že by si ji měl přečíst každý, kdo má chytrý telefon. Mohu ji více než doporučit. Půjčím ji nebo koupím tolika přátelům a členům rodiny, co jen dokážu.“
-GRADY 8384 AMAZON RECENZE

2 recenze Jak se rozejít se svým telefonem

  1. Martin

    Autorka má velmi věcný a přitom nenásilně povzbudivý přístup k problému, který dnes trápí takřka každého. A je to jen přirozené, že nás trápí – chytré telefony jsou pořád relativně nová technologie a potřebujeme si k nim vytvořit vztah, který pro nás bude uspokojivý. Rozchod s telefonem neznamená hodit svůj iPhone do koše a vrátit se na stromy, ale naučit se používat telefon tak, aby nám sloužil a abychom z toho měli dobrý pocit. Priceová přináší lék na jednu ze zanedbaných bolestí dnešní doby.

  2. Marie

    Skvělá kniha, velmi ji doporučuji k přečtení! Je dobře napsaná, s humorem i vážností, podložená fakty. Otevřela mi oči, co se týče telefonů a notebooků a toho, jak nám tato zařízení plíživě ovládají život. Návod, který Catherine Price dává, jak si vzít svůj život zpět, je do detailů propracovaný a snadno se provede. Hodně bodů z odvykacího programu jsem už udělala v praxi a cítím se díky tomu “osvobozená” od chapadel online světa. Skvělá kniha, kterou je fajn si přečíst i několikrát. Dává hodně námětů k zamyšlení, jak žijeme svůj život.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *