Sleva!

Jak se rozejít se svým telefonem

(Hodnocení: 4)

225 

Kniha je plná vyzkoušených strategií a praktických tipů, Jak se rozejít se svým telefonem je zásadním, život transformujícím průvodcem pro každého, kdo vlastní smartphone.

Je váš telefon první věc, po které ráno saháte a zároveň poslední, čeho jste se dotkl před spaním? Berete ho často do ruky, abyste „ jen něco zkontrolovali“, a pak se po 45 mintách divíte, kam se ten čas poděl? Říkáte si, že chcete na mobilu trávit méně času – ale vůbec nevíte, jak to udělat, aniž byste se ho vzdali úplně? Pokud je tomu tak, tato kniha je vaše řešení.

Laureátka novinářského ocenění Catherine Price uvádí praktický plán, jak se rozejít a pak znovu sejít - se svým telefonem. Co je cílem? - dlouhodobý vztah, ve kterém se cítíme dobře.
Zjistíte, jakým způsobem jsou telefony a aplikace vyvářeny tak, aby byly návykové, jak čas na nich strávený narušuje naši schopnost se soustředit, promýšlet věci do hloubky, vytvářet nové vzpomínky.
Poté si přizpůsobíte nastavení telefonu, aplikací, prostředí a změníte duševní postoj, aby vám umožnilo získat zpět kontrolu nad svým životem.

 „ Tato kniha změnila můj život natolik, že si myslím, že by si ji měl přečíst každý, kdo má chytrý telefon. Mohu ji více než doporučit. Půjčím ji nebo koupím tolika přátelům a členům rodiny, co jen dokážu.“
-GRADY 8384 AMAZON RECENZE

4 recenze Jak se rozejít se svým telefonem

 1. Martin

  Autorka má velmi věcný a přitom nenásilně povzbudivý přístup k problému, který dnes trápí takřka každého. A je to jen přirozené, že nás trápí – chytré telefony jsou pořád relativně nová technologie a potřebujeme si k nim vytvořit vztah, který pro nás bude uspokojivý. Rozchod s telefonem neznamená hodit svůj iPhone do koše a vrátit se na stromy, ale naučit se používat telefon tak, aby nám sloužil a abychom z toho měli dobrý pocit. Priceová přináší lék na jednu ze zanedbaných bolestí dnešní doby.

 2. Marie

  Skvělá kniha, velmi ji doporučuji k přečtení! Je dobře napsaná, s humorem i vážností, podložená fakty. Otevřela mi oči, co se týče telefonů a notebooků a toho, jak nám tato zařízení plíživě ovládají život. Návod, který Catherine Price dává, jak si vzít svůj život zpět, je do detailů propracovaný a snadno se provede. Hodně bodů z odvykacího programu jsem už udělala v praxi a cítím se díky tomu „osvobozená“ od chapadel online světa. Skvělá kniha, kterou je fajn si přečíst i několikrát. Dává hodně námětů k zamyšlení, jak žijeme svůj život.

 3. Michaela S.

  Po dokončení 30denního programu jsem pozorovala, že se můj vztah k telefonu proměnil. Telefon mě přestal ,,okrádat“ o můj čas při jakékoliv volné chvilce, neměla jsem tendenci jej vytáhnout hned, když se ,,ozval” a navíc jsem si začala vážit všeho, v čem mi usnadňuje práci bez toho, že by mou pozornost strhával více, než bylo potřeba. Mělo to velmi příjemné, očistné účinky! Tuto čtivou a velmi praktickou knihu doporučuji všem.

 4. Adéla S.

  Knížka mi pomohla si uvědomit, jakým způsobem používám telefon, jak moc je součástí mého života a jak nenápadně, ale ve velké míře, ovlivňuje moje chování a vnímání okolního světa.

  S kamarádkou jsem si podle návodu vyzkoušela tůst – 24 hod bez telefonu – a byl to moc příjenmý a uvolněný den. Jakoby zmizelo nějaké zvláštní napětí, které je v běžný den někde na pozadí, ale které si normálně neuvědomuju.

  Knížku bych doporučila všem, kteří vlastní „chytrý“ telefon a zvlášť lidem, kteří vychovávají děti.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0
Váš košík
 • No products in the cart.