Tajná tantrická cesta lásky

(Hodnocení: 5)

450 

Poznejte tajemství tantrických vztahů

Jak proměnit milování v posvátný akt?
Jak si v dlouhodobém vztahu zachovat a pěstovat lásku a vzájemnou přitažlivost?
Jak udělat z partnerského vztahu prostředek duchovního vývoje?
Všechno, co je třeba znát o tantrických vztazích najdete v nové knize. Principy, odpovědi, pochopení

5 recenzí Tajná tantrická cesta lásky

 1. Isidore

  Skvělá kniha. Už jen předmluva mě velmi nadchla. Kéž bych uměl k sexualitě přistupovat s takovou posvátností jako autor.

 2. Elinor

  waw! Tato kniha v češtině! Jsem ji četl v původním autorském jazyku a je skvělá. Tak to budu zkoušet i v češtině. Aspoň tím si procvičuji i češtinu a také určitě objevím další skryté strany knihy které jsem si poprvé a po druhé nevšiml. Děkuji moc, že jste to vydali. Nečekaná dnešní radost.

 3. Lenka

  Kniha je plná originálních nápadů, jak předejít zevšednění a vychladnutí dlouhodobého vztahu, dává nám možnosti, jak se vyvíjet jako pár, ale i jako jednotlivci. Často jde do hloubky a nastiňuje spirituální potenciál každého vztahu, popisuje některé tantrické erotické techniky a to vše s obrovskou úctou a uvědoměním si lásky, jako základu všeho, co existuje. Přeji každému možnost tuto knihu přečíst a pochopit její poselství. Je to výjimečná kniha. Děkuji za její vydání.

 4. Emeli

  Tato kniha vás přivede na úžasnou cestu poznání a krásy. Jedna z věcí, které si nejvíce cením je její obsáhlost, zodpoví na téměř jakoukoliv otázku, kterou můžeme mít o lásce a vztazích.

 5. Marie

  Nesmírně myšlenkově bohatá kniha, s každým přečtením se pro mě vynořují nové a nové obzory a porozumění. Je to moudrý a zkušený rádce, se kterým se radím, když stojím před nějakou obtížnou situací ve vztahu nebo když cítím, že potřebuji opravit nějaký svůj postoj nebo přístup ke vztahu. Vím, že rady z téhle knihy neselžou.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tantrická cesta prochází přímo životem. Usiluje o nejintenzivnější prožitky, jaké můžeme mít a využívá sílu jejich energie k tomu, aby nás vynesly ke skutečnému štěstí a naplnění srdce. Nejintenzivnější a nejkrásnější zkušenosti, jaké můžeme v milostnému vztahu zažít. Láska, vášeň, sebeodevzdání, přátelství a mnoho dalšího náš pobízí k vykročení ze sebe do čehosi daleko většího. Kniha představuje tajnou cestu lásky, které se vine mimořádnými okamžiky našeho života.
Vydaná v sedmi jazycích a prodávaná po celém světě je Tantrická cesta lásky mnohými považována za nejlepšího průvodce k duchovnímu milostnému vztahu. Přináší praktické pokyny a rady, které nám mohou pomoci vnést více harmonie a radosti do našich milostných vztahů. Upozorňuje nás na největší překážky, které nám stojí v cestě a nabízí řešení, jak je překonat. Množství uváděných technik nám pomůže aktivně zlepšit náš vztah a prohloubit vzájemné spojení.
 
Máte moc udělat svůj vztah ještě krásnější!
 
Své štěstí můžete mít ve svých rukou!
0
Váš košík
 • No products in the cart.