fbpx

3- denní výzva rozchodu s telefonem

Přijměte výzvu!

Třídenní online kurz zdarma vytvořený speciálně tak, abyste byli schopni rozpoznat účinky mobilu na váš život a dala vám všechny prostředky k opětovnému získání kontroly.

Po přihlášení od nás budete dostávat každý den, po tři dny, email s přístupovým odkazem ke kurzu, s dalšími kroky k rovnováze mezi žitím a obrazovkou.

Pokud jste neobjevili po přihlášení náš email, prověřte složku SPAM, či na Gmailu záložku „Promoakce“ a poté ho převeďte do hlavní složky pro doručenou poštu, abyste se tak ujistili, že nic neprošvihnete.

Výzvy jsou vždy účinnější a zábavnější, když se dělají společně! Vybavte si dva přátele, kteří by mohli potřebovat digitální detox a vyzvěte je, aby se na tohle dobrodružství přidali k vám.

Hodně štěstí!

 

Přihlášením souhlasíte s odebíráním našich novinek, odhlásit se však můžete kdykoliv.

{

 „ Tato kniha změnila můj život natolik, že si myslím, že by si ji měl přečíst každý, kdo má chytrý telefon. Mohu ji více než doporučit. Půjčím ji nebo koupím tolika přátelům a členům rodiny, co jen dokážu.“

-GRADY 8384, AMAZON RECENZE

Jak opěskat mobil pod kontrolu, když si myslíte, žbez nemůžete t…

Skoro každý člověk, se kterým jsme se bavili, má pocit, že vztah se svým mobilem potřebuje proměnu. Přidejte se k mnohým, kteří tuto výzvu podstoupili před vámi a změnili tak jejich život. Změňte i vy ten svůj!

Zkoukněte video Dana Harrise z Dobré ráno ameriko (Good morning america) nebo si přečtěte o zkušenostech s výzvou od technologického sloupkaře Kevina Roose v deníku New York times.

Není to vámi, ale vaším mobilem! 

 

Stáhněte si spořič obrazovky pro svůj telefon

Nastavte si jeden z těchto spořičů jako obrázek zamknuté obrazovky. Pomůže vám uvědomit si, jestli chcete telefon opravdu otevřít nebo jde jen o dopaminovou touhu. Stačí kliknout na obrázek a je to.

0
Váš košík
  • No products in the cart.